شعار سازمان توریست فیلیپین این است:It’s More Fun In The Philippine

در کشور فیلیپین هیجان و تفریحات روزانه بسیار زیاد است. مردم فیلیپین مردمی خونگرم و دارای روحیه ای شاد و زنده هستند. آن ها تمام پول خود را صرف خوش گذرانی و لذت بردن از زندگی میکنند به همین دلیل است که حقوق آن ها هر ۱۵ روز داده میشود.علاوه بر جاذبه های گردشگری فیلیپین که شامل  طبیعت بکر و فوق العاده  فیلیپین وجزایر بی نظیر آن میباشد، فعالیت های تفریحی و فستیوال های شاد بسیاری هر ساله دراین کشور برگزار میشود.

 

فیستیوال ماه شهر توجیحات در مورد فیستیوال
Coco Festival January San Pablo City, Laguna جشنواره نارگیل یک جشن هفتگی به افتخار پدر مقدس ، پل ارمیت است. این جشن در سال ۱۹۹۶ آغاز شد که هدف آن ترویج شهر و محصولات اصلی آن یعنی نارگیل است.معمولاً توسط دانش آموزان و گروه های استثنایی همراه با لباسهای جذاب از قسمتهایی از درخت نارگیل با رقصیدن و موسیقی بومی محلی برگزار میشود.
Binuyugan & Bangsi Festival January Municipality of Maitum دراین جشنواره ، فراوانی ماهی را در محلی که به “Bangsi” معروف است ، جشن می گیرد.
Hinugyaw Festival January Korondal City جشنواره Hinugyaw بسیار رنگارنگ است که تکامل فرهنگ های متمایز B’laan ، Maguindanaons و مسیحیان را در یک موج نشان می دهد. این جشنواره با رژه و رقص درخیابان ، نمایش های مجلل وزیبا و مهمانی های شبانه در خیابان ، برگزار میشود.

در مورد فیلیپین