انواع ویزای انگلیس

در این مقاله به معرفی انواع ویزاهای انگلیس و مراحل درخواست آن خواهیم پرداخت. ویزا انگلیس، ویزای قدرتمندی است که به چند نوع مختلف تقسیم بندی می ‌شود که این تقسیم بندی بیشتر بر اساس هدف متقاضی از سفر به این کشور است.

بستگی به هدفی که متقاضی از سفر به انگلیس دارد، ویزاهای این کشور به چند دسته تقسیم می‌شود که هر کدام شرایط خاص خود را دارند و افراد واجد شرایط می ‌توانند ویزای مورد نظر را اخذ کنند؛ انواع ویزاهای انگلیس به شرح زیر هستند:

یکی از کشورهای پر طرفدار به عنوان مقاصد مهاجرتی، کشور انگلیس است که افراد زیادی از سراسر جهان و همچنین در ایران علاقمند به اخذ ویزای این کشور و مهاجرت به آن هستند؛ افراد متقاضی مهاجرت به انگلستان باید به صورت اختصاصی به سفارت این کشور مراجعه کرده و درخواست صدور ویزای انگلیس ارائه دهند.

از آنجا که کشور انگلیس عضو کشورهای اتحادیه شینگن نیست، دارندگان ویزای شینگن مجوز ورود به خاک این کشور را ندارند؛ اما کسانی که موفق به اخذ ویزای انگلیس شوند می‌توانند با کشورهای اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی نیز سفر کنند.

نکته مهم در مورد انگلیس این است که بر اساس تحقیقات بین ‌المللی که در ۱۸۹ کشور جهان انجام شده، از هر ۶ نفر، ۱ نفر متقاضی دریافت ویزای کار انگلیس است؛ این تقاضای بالا به این دلیل بوده که در این کشور شرایط بسیار خوبی برای کار، تحصیل و زندگی برای هر سلیقه‌ای مهیا شده است.

شرایط دریافت ویزای انگلیس

آژانس جزیره سفر ایرانیان به شما کمک می کند تا به راحتی فرم خود را تکمیل و حتی تا بلیط، تور، و هتل ارزان را خریداری کنید. بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو اینترنتی (آفلاین) و خرید ارزان بلیط هواپیما چارتری و یا سیستمی از تمامی ایرلاین ها را با جزیره سفر ایرانیان تجربه کنید.

ارتباط واتس آپی با جزیره سفر:۰۹۳۸۹۳۰۹۸۶۱