فیلیپین هیجانش بیشتره وقعا!

شعار سازمان توریست فیلیپین :It’s More Fun In The Philippine

  • تور۶ شب بوراکای
  • تور۷ شب مانیل
  • تور۸ روز سبو
  • تور۳ شب مانیل + ۴ شب بورکای

فیستیوال ها در فیلیپین

فیستیوال ماه شهر توجیحات در مورد فیستیوال
Coco Festival January San Pablo City, Laguna جشنواره نارگیل یک جشن هفتگی به افتخار پدر مقدس ، پل ارمیت است. این جشن در سال ۱۹۹۶ آغاز شد که هدف آن ترویج شهر و محصولات اصلی آن یعنی نارگیل است.معمولاً توسط دانش آموزان و گروه های استثنایی همراه با لباسهای جذاب از قسمتهایی از درخت نارگیل با رقصیدن و موسیقی بومی محلی برگزار میشود.
Binuyugan & Bangsi Festival January Municipality of Maitum دراین جشنواره ، فراوانی ماهی را در محلی که به “Bangsi” معروف است ، جشن می گیرد.
Hinugyaw Festival January Korondal City جشنواره Hinugyaw بسیار رنگارنگ است که تکامل فرهنگ های متمایز B’laan ، Maguindanaons و مسیحیان را در یک موج نشان می دهد. این جشنواره با رژه و رقص درخیابان ، نمایش های مجلل وزیبا و مهمانی های شبانه در خیابان ، برگزار میشود.

در کشور فیلیپین هیجان و تفریحات روزانه بسیار زیاد است. مردم فیلیپین مردمی خونگرم و دارای روحیه ای شاد و زنده هستند. آن ها تمام پول خود را صرف خوش گذرانی و لذت بردن از زندگی میکنند به همین دلیل است که حقوق آن ها هر ۱۵ روز داده میشود.علاوه بر جاذبه های گردشگری فیلیپین که شامل  طبیعت بکر و فوق العاده  فیلیپین وجزایر بی نظیر آن میباشد، فعالیت های تفریحی و فستیوال های شاد بسیاری هر ساله دراین کشور برگزار میشود.

در مورد فیلیپین بیشتر بدانید… پست بعدی!