توصیه‌های سفر در هر زمان و مکان در شرایط کرونا…

در حل برنامه ریزی سفر در داخل ایران و یا در خارج هستید؟ شما حتما در حال تدارک رزرو هتل و بلیط هواپیما یا خرید تور هستید. این روزها مسافران با سوال بزرگی روبرو هستند؛ این است که آیا امکان سفر  و یا با چی محدودیت های جدید وجود دارد؟ شاید تا چند وقت پیش خیال همه مان برای مسافرت راحت بود اما با اعلام محدودیت سفر از اواخر سال ۹۸ تا به امروز، از خیر سفر به آنجا و اینجا می گذرید.

خدا رو شکر که در اطلاعیه جدید محدودیتی برای پروازهای مقاصد مخلف چه داخلی و چه خارحی اعلام نشده است. شما با داشتن رزرو قطعی هتل (واچر هتل) در سراسر ایران و حتی در کشورهای مثل امارت، تورکیه و آرمنستان اخرا هیچ نگرانی از بابت سفر به مقاصد ذکر شده نخواهید داشت پس با خیال راحت برنامه خود را برای گذراندن تعطیلاتی دلچسب قطعی کنید.

در سفرهای خود پروتکل های بهداشتی را با دقت بیشتر رعایت کنید. سلامت را اولویت سفر قرار دهید و از رفتن به جاهای شلوغ  خودداری کنید. برای حفظ سلامت از تردد با وسایل نقلیه جمعی اجتناب کنید. پروتکل های بهداشتی را با دقت انجام دهید و به دیگران گوشزد کنید. با بروز هر گونه علایم بیماری سریعا به پزشک مراجعه کنید و سهل انگاری نکنید. همیشه در گردش روزانه خود، ماسک و الکل ضدعفونی به مقدار کافی همراه داشته باشید.

تا حد ممکن سعی کنید خرید روزانه خود در مقصد مورد نظر را آنلاین انجام دهید.

اطلاعات مفید:

###

آژانس جزیره سفر ایرانیان به شما کمک می کند تا به راحتی بلیط | تور| هتل را خریداری کنید. بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو اینترنتی (آفلاین) و خرید ارزان بلیط هواپیما چارتری و یا سیستمی از تمامی ایرلاین ها را با جزیره سفر ایرانیان تجربه کنید.

آدرس : تهران – خیابان ستارخان – بعد از فلکه اول صادقیه – بعد از چهار راه اسدی – ساختمان مروارید – طبقه ۳ – واحد ۳۱
همراه: ۰۹۳۸۳۸۹۲۷۸۴ | تلفن: ۴۴۲۵۵۳۹۹ – ۴۴۲۵۵۴۰۹ – ۴۴۲۵۳۷۰۸