جزیره کرون – پالاوان

نوامبر ۷, ۲۰۱۹

جزیره کرون در فاصله  ۳۱۰ کیلومتری جنوب غرب مانیل واقع شده است. هم با هواپیما و هم با کشتی میشود به این جزیره سفر کرد. از جزیره ال نیدو El Nido نیز ۲ کشتی وجود دارد که روزی یکم بار به سمت  کرون حرکت میکنند. با  کشتی تنها ۴ ساعت طول می کشد و یکی از سریعترین راه ها برای سفر به کرون است. این جزیره توسط هفت دریاچه احاطه شده است و دارای سواحل شنی سفید بسیار زیبا میباشد.
<

>

شما می توانید با قایق به محل تلاقی اب های شور وشیرین بروید و از دیدن این شگفتی ها حیرت زده شوید. همچنین از محل تجمع صدف ها و ماهی لذت برد. سایت های شیرجه در اطراف Coron شامل بسیاری از مکان های مختلف، صخره ها و غار ها است. غار Günter´s، که همچنین به عنوان غار کلیسای جامع نیز شناخته می شود، در طی زمان معینی از روز، خورشید پرتویی از نور را از طریق سوراخی در سقف غار پرتاب می کند و فضای داخلی را روشن می کند. یکی از بهترین مکان  ها برای اقامت درشهر کرون در جزیره Busuanga است. جزیره ای که در آن تعداد زیادی رستوران ، اپراتور تور و حتی کمی زندگی شبانه پیدا خواهید کرد.

یکی از علت های معروفیت آن به خاطر وجود یک کشتی جنگی ژاپن است که از جنگ جهانی دوم به جا مانده است. همچنین غواصی در کرون باعث محبوبیت این جزیره شده است.

  • جاذبه های کرون پالاوان
  • چند نمونه از هتل های جزیره ای کرون

###

جهت اطلاع بیشتر به شماره   ۴۴۲۵۵۳۹۹  آقای گانی  تماس حاصل فرمایید ایشان فیلیپینی و مسلط به زبان فارسی هستندومیتوانند شمارا برای سفر به فیلیپین راهنمایی کنند.

جزایر فیلیپین, پالاوان:Tag