متقاضیانی که برای دیدن جاذبه های کانادا، دیدار اقوام و آشنایان ، شرکت در همایش و کنگره و یا دوره های کوتاه مدت تحصیلی قصد ورود به این کشوررا داشته باشند ، میتوانند به عنوان ویزیتور کوتاه مدت درخواست خود را ارائه دهند.

با توجه به تعطیلی سفارت کانادا درایران ، برای اخذ ویزای کانادا می توانیم درخواست شما را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن ثبت کنیم

شرکت جزیره سفر ایرانیان تمامی مراحل ثبت نام درخواست ویزای کانادا از صفر تا صد را برای شما انجام میدهد .تا با خیال راحت برای انگشت نگاری به یکی از مراکز در انکارا ، استانبول و یا دبی مراجعه کنید.

جهت مشاهده قمیت پیکاپ ویزای کانادا روی LINKکلیک کنید

انواع ویزای کانادا :

ویزای توریستی : افرادی که برای گردشگری و تفریح و بازدید از کانادا قصد سفر دارند این نوع ویزا را میتوانند انتخاب کنند. که به صورت یک بار ورود و یا چند بار ورود صادر میشود . ویزای چند بار ورود ۱۰ سال اعتبار دارد. اما به دلیل اعتبار پاسپورتهای  ایرانی که  پنج سال میباشد، ویزا نیز پنج ساله صادر میگردد. در این نوع ویزا متقاضی نمیتواند در هر بار ورود، بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت داشته باشد.

توجه نمایید که در اپلیکشن فرم های جدید ،گزینه ای برای انتخاب تعداد دفعات ورود به کانادا وجود ندارد. بدین معنا که تمامی درخواست ها به یک شکل به سفارت ارجاع داده می شوند و درنهایت تصمیم گیری درخصوص مدت زمان اعتبار ویزا و یک یا چند بار ورود بودن آن به عهده سفارت می باشد.

ازآن جایی که در اکثر موارد، تاریخ خاتمه ویزا با تاریخ انقضای پاسپورت یکی است، پیشنهاد می کنیم در صورتی که اعتبار گذرنامه شما کم است، آن را تعویض نمایید

کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسد .

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا :

۱- اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۶ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آنها ویزا درج شده است.

۲- یک قطعه عکس جدید سایز ۴.۵*۳.۵ رنگی ، زمینه سفید

۳- ترجمه شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج (در صورت همسفر بودن با همسر)

۴ –  ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل ( در صورت همراهی فرزندان )

۵- تکمیل فرم های اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه

۶- مدارک مالی شامل نامه تمکن به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک، گردش ۶ ماه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد و گواهی سپرده بلند مدت در صورت وجود. (مدارک دیگری هم چون گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه نیز میتواند تمکن مالی شما را نشان دهد) . مدت اعتبار پرینت حساب بانکی و تمکن مالی ، یک ماه می باشد.)

۷- ترجمه اسناد ملکی

۸- مدارک شغلی

کارمندان : شامل گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و در آمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی با ذکر سفر به کانادا ) ترجمه فیش حقوقی  دو ماه آخر و حکم کارگزینی .

 کارفرمایان : ترجمه روزنامه رسمی “آگهی تاسیس” شرکت و آگهی تغییرات و تصمیمات و لیست حقوق و بیمه کارکنان و برگه های مالیاتی و گردش ۶ ماه حساب شرکت

 تجار : ترجمه کارت بازرگانی و گواهی اتاق بزرگانی ، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده ، ترجمه لیست پرداخت بیمه

پزشکان : پروانه دائم طبابت و پروانه مطب و دانشنامه ، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده ، ترجمه لیست پرداخت بیمه

مهندسین : پروانه نظام مهندسی و یا جواز ساخت

کارخانه داران  و صاحبان مشاغل آزاد : ترجمه پروانه بهره وری ،  ترجمه جوازکسب ، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده ، ترجمه لیست پرداخت بیمه

بازنشستگان:  ترجمه حکم بازنشستگی و فیش  حقوقی دو ماه آخر

۹- ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد سفر دارند. رضایت نامه باید از طرف کسی که آنها را همراهی نمی کند باشد.

۱۰- دعوتنامه با ذکر نام کامل فرد دعوت کننده تاریخ تولد، آدرس و تلفن در کانادا، عنوان شغلی، وضعیت اقامت، شرایط خانوادگی و ذکر اطلاعات خانواده و اطلاعات فرد یا افراد دعوت شونده شامل نام، تاریخ تولد،  نسبت با دعوت کننده، دلیل سفر، مدت زمانی که قرار است در کانادا اقامت داشته باشد، محل اقامت، قصد وی برای ترک خاک کانادا و اینکه هزینه های وی در مدت زمان اقامت به عهده چه کسی می باشد. دعوتنامه باید به مهر و امضای دفتر ثبت   Notary Publicبرسد.

 ارائه اسکن کارت شهروندیCanadian citizenship card  یا شناسنامه کاناداییCanadian birth certificate  ، پاسپورت کانادایی ، کارت اقامتPR card  از سوی فرد دعوت کننده الزامیست.   هم چنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی Notice of assessment و فرم های T4 یا T1 تاثیر بسیار زیادی در صدور ویزای دعوت شونده دارند.

در صورت عدم وجود دعوتنامه رزرو هتل و شرح  برنامه سفر و رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا الزامیست.

*** کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسند.

سوپر ویزای کانادا: یک ویزای بلند مدت برای والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی که فرزندان و یا نوه هایشان از ساکنین دائم و یا شهروندان کانادایی هستند، صادر می شود که میتوانند در هر سفر تا دو سال در کانادا اقامت داشته باشند و به صورت یک بار ورود و یا چند بار ورود صادر میشود . ازآن جایی که در اکثر موارد، تاریخ خاتمه ویزا با تاریخ انقضای پاسپورت یکی است، پیشنهاد می کنیم در صورتی که اعتبار گذرنامه شما کم است، آن را تعویض نمایید.

ویزای تحصیلی کانادا :  دانشگاه های کانادا ، جزء بهترین دانشگاه های دنیا می باشند و طرفداران زیادی از سراسر جهان برای ادامه تحصیل به خود جلب کرده است.

برای درخواست ویزای کانادا باید از موسسات آموزشی تعیین شده ، نامه پذیرش داشته باشید. فرم مجوز را تکمیل و شماره موسسه آموزشی تعیین شده در فرم را ثبت

نمایید.

  شروع میشود . O با حرف  DLIشماره

 

مدارک موردنیاز برای ویزای دانشجویی کانادا :

 

۱- اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۶ماه اعتبار + پاسپورت های قدیمی که در آنها ویزا درج شده است .

۲- دو قطعه عکس رنگی جدید ۵ * ۴.۵ زمینه سفید

۳- تکمیل فرم های اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه

۴- رزومه کامل عکس دار با ذکر تمامی سوابق شغلی در صورت موجود بودن

۵- ترجمه شناسنامه و اسناد ملکی

۶- ارائه مدارک مالی : نامه وام دانشجویی از موسسه مالی – نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر – نامه تمکن مالی با معادل مبلغ دلار کانادا –  فیش واریزی تحصیل – نامه مالی ساپورت کننده شخصی یا موسسه – نامه از بانک در صورتیکه پول خود را به کانادا فرستاده اید.

۷- نامه پذیرش از دانشگاه

۸- ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی

۹- رضایت نامه محضری پدر و مادر مبنی بر خروج فرزندشان از کشور و  ارائه مدارک مالی که شما را طی مدت اقامتتان و تحصیل در کانادا ساپورت میکند.

 الزامی استCustodianship  در صورت داشتن قیم تکمیل فرم

۱۰ – مشخص نمودن محل سکونت در کانادا ( خوابگاه، اجاره منزل یا اسکان در منزل اقوام )

۱۱- نامه دریافتی از سفارت مبنی بر تایید شدن مجوز تحصیلیتان ( حتما برررسی کنید که اطلاعات شخصی تان درست است و تا تاریخ انقضای مجوز تحصیلی باید کانادا را ترک کنید و برای تمدید مجوز باید حداقل سی روز قبل از انقضای مجوز تحصیلی کنونی به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کنید. )

 سفارتReference 12- نامه

برای اخذ ویزای کانادا ، ممکن است  افیسر از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد و ممکن است رسیدگی پرونده شما به بیش از سه ماه طول بکشد . برای اعضای خانواده تان که بالای ۱۸ سال دارند و همراه شما سفر خواهند کرد ، باید گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنید.

۱۳- حامی مالی برای کسانی که توانایی ارائه مدارک فوق را ندارند ، یکی از اقوام درجه یک متقاضی ( پدر، مادر ، همسر) باید ترجمه اسناد ملکی ، ترجمه مدارک شغلی ، پرینت حساب بانکی ۶ ماه آخر و نامه تمکن بانک جهت حمایت مالی متقاضی ارائه دهند

ویزای فرصت مطالعاتی کانادا:

ویزای شغلی کانادا :

ویزای سرمایه گذاری:

************************************************************

میزان مبلغ مورد نیاز برای سفر به کانادا

اگر شما بیش از مبلغ ده هزار دلار کانادا برای هر نفر در هنگام ورود به همراه دارید طبق قوانین کانادا باید اعلام  کنید.این اظهار در برگه های مخصوص گمرک کانادا ثبت می شود. اگر کمتر از این مبلغ را به همراه دارید یا مجموع پول خانواده شما به نسبت تعداد نفرات کمتر از ده هزاردلاربرای هر نفر است ، نیازی نیست که عنوان کنید. ولی اگر شما بیش از ده هزار دلار داشته باشید و اظهار نکنید و مشخص  شود، آنگاه طبق قانون ممکن است جریمه شوید یا به زندان بروید.

این جدول حداقل مقدار مورد نیاز شما را نشان می دهد.

این جدول سالانه بروزرسانی می شود

Number of
Family Members

Funds Required
(in Canadian dollars)

۱

$۱۲,۴۷۵

۲

$۱۵,۵۳۱

۳

$۱۹,۰۹۳

۴

$۲۳,۱۸۱

۵

$۲۶,۲۹۲

۶

$۲۹,۶۵۲

۷

$۳۳,۰۱۴

For each additional family member

$۳,۳۶۱

کدام شهر کانادا را برای اقامت انتخاب کنیم ؟

کانادا دارای سیزده استان می باشد.اکثر ایرانی ها برای مهاجرت یکی از شهرهای مونترال ، تورنتو و یا ونکوور را برای زندگی انتخاب می کنند. شما می توانید کار و زندگی خود را نیز با توجه به شرایطتان درهر استانی بجزمونترال وتورنتو و ونکوور شروع کنید.

قبل از اینکه محل زندگی خود را انتخاب کنبد می توانیم برای شما هتل به هر تعداد شب ، جهت اقامتتان رزرو کنیم .

مونترال :

مونترال دومین شهر بزرگ کانادا در ایالت کبک و به یکی از پرطرفدارترین شهرهای جهان برای زندگی تبدیل شده است . یک شهر فرهنگی ، تاریخی ،توریستی و زیبا و از نظر هزینه های زندگی ارزانتر از تورنتو و ونکور می باشد. البته بازار کار در مونترال در مقایسه با تورنتو طبیعتا کوچک تر است

این شهر یک بهشت واقعی برای خانواده ها، دانشجویان و تازه واردان است.

در مونترال فضای اروپایی وسنتی تر و شاید با ساختمانهای قدیمی و تاریخی روبرو شوید و کمتر با مدرن بودن شهر روبرو شوید اما سعی دولت بر این است که امکانات رفاهی اولیه زندگی و تحصیل را  تا حد عالی فراهم کند .

اگر برای تحصیل به مونترال می آیید دانشگاههای مک گیل، کونکوردیا  از دانشگاههای خوب  مونترال هستند.

بیشتر مردم در مونترال به زبان فرانسوی صحبت می کنند اما دانستن زبان انگلیسی بیشتر نیازهای شما را برآورده می کند.

سیستم حمل و نقل مونترال نیز بسیار پیشرفته و سریع و بسیار مقرون به صرفه است

آب وهوا در مونترال تقریبا شش ماه سرد و برفی و شش ماه گرم وآفتابی است. در فصل گرما هزاران نفر از اروپا، آمریکا و سایر نقاط دنیا برای دیدن مونترال به این شهر زیبا می آیند .

هر یک از حومه ی شهر مونترال ویژگی های خاص خود را دارد. کسانی که به دنبال اجاره خانه هستند مرکز شهر مونترال بهترین گزینه برای آن هاست

ایرانی ها بیشتر در منطقه غربی مونترال در محله کت سن لوک ، کت دنژ، ایل دسوق، شربروک غربی و چند محله دیگر ساکن اند

تورنتو

تورنتو شهر بیزنسی و گران کانادا ، شهری مدرن و امروزی با سبک آمریکایی با اتوبان ها و ساختمان های بزرگ و پرجمعیت می باشد. برج های مسکونی به سرعت در حال افزایش است و امکانات عمومی مانند پارک ها یا مدارس را در مسیر پیشرفت قرار داده است.

این شهر دارای یکی از بهترین شبکه های حمل و نقل شهری است که از اتوبوس، مترو و تراموا تشکیل شده است و این موضوع یکی از مزایای زندگی در تورنتو کانادا محسوب می شود

در اکثر جای شهر انگلیسی و فارسی زبانان زیاد دیده می شود. امکان کاریابی در این شهر با دانستن دانش زبان انگلیسی ساده تر است . خانواده های با تمکن مالی مناسب این شهر را برای زندگی انتخاب می کنند مخصوصا اگر فرزند مدرسه ای نداشته باشند.

نسبت به مونترال از کمک هزینه تحصیلی کمتری در این شهر برخوردارید.

در تورنتو دانش آموزان مهاجر با اجازه اقامت قادر به حضور در مدارس عمومی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای هستند و کسانی که بدون مجوز زندگی می کنند باید سالانه هزینه تحصیل حدود ۸۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ دلار کانادا بپردازند. اگر میخواهید فرزند خود را به مدارس بین المللی بفرستید می بایست سالانه حدود ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار کانادا پرداخت کنید.

ونکوور

بی مقدمه باید بگوییم  ونکوور شهری است مناسب سرمایه گذاری سرمایه داران . به اعتقاد یک متخصص امور مهاجرت، قیمت بسیار بالای مسکن، دشواری ورود به بازار کار ، سیستم بهداشت از جمله مشکلات این شهر برای کسانی است که شرایط مالی مناسب ندارند.

ونکوور یک شهر انگلیسی زبان است. زندگی از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار است . زندگی لوکس و مفرح با هزینه های سرسام آور.

از نظر موقعیت ونکوور به آمریکا نزدیک است . حدود ۴۵ دقیقه رانندگی از مرز ایالت متحده و ۲ ساعت نیم رانندگی از سیاتل و واشنگتن فاصله دارد.

ونکوور از قطب های مهم اقتصادی کانادا محسوب می شوند. این شهر یکی از بزرگترین مراکز صنعتی کانادا است که اقتصاد بسیار متنوعی دارد

ونکوور دارای دو دانشگاه بزرگ به نام های یو بی سی ( یکی از معروف ترین و خوشنام ترین دانشگاه های کانادا) و دانشگاه سایمون فریزر میباشد

و نکوور همچنین دارای چندین کالج در رشته های علوم اجتماعی ، دانشگاه های هنر و طراحی و مدرسه فیلم سازی می باشد.

ونکوور کیفیت هوای بسایر عالی دارد .دارای آب و هوایی معتدل با بارش محدود برف و تابستان های گرم و آفتابی می باشد.

زایمان در کانادا و گرفتن پاسپورت کانادایی

مزیت پاسپورت کانادایی ، سفر به ۱۶۰ کشور جهان بدون ویزا می باشد . خیلی ها دوست دارند که فرزندشان در کانادا متولد  و دارای هویت کانادایی شود.

قبلا توضیح دادیم که ویزای کانادا بر اساس اعتبار پاسپورت صادر می شود . پس بهترین کار تعویض پاسپورت و گرفتن پاسپورت جدید با اعتبار پنج سال اولین قدم است . (تصمیم گیری نهایی درخصوص مدت زمان اعتبار ویزا و یک یا چند بار ورود بودن آن به عهده سفارت می باشد ) .

صدور ویزای کانادا ممکن است تا شش ماه زمان ببرد. پیشنهاد میکنیم ابتدا برای ویزای کانادا اقدام کنید و بعد به برنامه ریزی سفر به کانادا برای زایمان بپردازید. با توجه به قوانین ایرلاین ها و خطر زایمان زودرس حداکثر می توانید تا ماه ششم بارداری سفر کنید.

اولین گزینه انتخاب شهر از نظر هزینه اقامت در مونترال است .ابتدا برای مدت اقامتتان خانه اجاره کنید میانگین هزینه اجاره  خانه  مبله در یک ماه حدود ۱۰۰۰ دلار کانادا می باشد . می توانید تا پیدا کردن خانه دلخواهتان چند شب در هتل اقامت داشته باشید. جزیره سفر ایرانیان  با توجه به بودجه شما  هتل مورد نظرتان را به هر تعداد شب اقامت ، رزرو می کند.

هزینه پزشک برای کل مراحل ویزیت  حدود ۴۰۰۰ دلار کانادا و هزینه زایمان طبیعی در بیمارستان های کانادا حدود ۵۰۰۰ دلار کانادا و زایمان سزارین حدود ۱۰۰۰۰ دلار کانادا می باشد.

پیش بینی سایر هزینه های آزمایشگاهی، دارو ، رفت و آمد ، خرید و ملزومات مادر و نوزاد ، خورد و خوراک، هزینه اقامت حداقل برای ۴ تا ۵ ماه  و … را نیز در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید با ویزای توریستی  متقاضی نمیتواند در هر بار ورود، بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت داشته باشد .

نگران نباشید !  شما برای به دنیا آوردن فرزندتان با ویزای توریستی وارد کانادا شده اید که با توجه به قانون کانادا ،  توریسم تولد نام دارد. گردشگری تولد  یکی از پر درآمدترین انواع گردشگری محسوب می شود . بر اساس قانون اصل خاک به تمام نوزادانی که متولد می شوند حق شهروندی و پاسپورت تعلق می گیرد. لازم است بدانید والدین فرزند متولد کانادا هرگونه مزیت ویژه ای برای اقامت دائم در کانادا نخواهند داشت. .

 

شرایط لازم برای شهروندی کانادا
واجد شرایط بودن از طریق موارد زیر تعیین می شود

سن : برای درخواست شهروندی، سن شما باید ۱۸ سال یا بیشتر باشد.
وضعیت اقامت دائم : باید مقیم دائمی باشید و وضعیت شما نباید غیرقطعی باشد

مدت زمان اقامت در کانادا : بزرگسالان می بایست در پنج سال گذشته قبل از درخواست شهروندی ، به مدت حداقل سه سال (۱۰۹۵ روز) در کانادا زندگی کرده باشند.

توانایی در زبان:  می بایست زبان انگلیسی یا فرانسه را به خوبی صحبت کنید.

سابقه جنایی : طبق قانون شهروندی کانادا نباید در شرایطی باشید که در تعارض با قوانین کانادا باشید.

آگاهی از کشور کانادا : شما باید حقوق و مسئولیت های شهروندی کانادا را درک کرده و از تاریخ کانادا، ارزش ها ، عرف و نمادهای کشور کانادا آگاه باشید

درخواست شهروندی کانادا

سالانه افراد زیادی جهت شهروندی کانادا اقدام میکنند
کامل بودن شرایط خود را برای شهروند شدن کانادا بررسی کنید. اگر از شرایط شهروندی ( قبلا توضیح دادیم ) برخوردار می باشید ، می توانید درخواست بدهید.
والدین یا سرپرست های قانونی کودکان زیر ۱۸ سال می توانند از طرف فرزندان خود تقاضای حق شهروندی کنند.حداقل یکی از والدین یا سرپرست قانونی کودک بایستی پیش از این شهروند کانادا بوده و یا همزمان باید شهروند شدن خود را تقاضا کند
برای شهروند شدن، کودکان خردسال نیز باید وضعیت اقامت دائم را داشته باشند اما در مورد آنها لازم نیست که به مدت سه سال قبل از درخواست، در کانادا زندگی کرده باشند.
کودکان خردسال و افراد ۶۵ ساله و بالاتر مجبور نیستند که آزمون شهروندی را انجام دهند..
ازدواج با یک فردی سیتی زن کانادا ، باعث سیتی زن شدن نمی شود.

ابتدا فرد سیتی زن باید برای همسرش تقاضای پی آر کند و اگر در کانادا به مدت سه سال حضور داشته باشد میتواند سیتی زن شود.

 اگر با یک فرد سیتی زن که خارج از کانادا است ازدواج کنید، به تعداد روزهایی که با فرد سیتی زن هستید (داخل یا خارج از کانادا)، برای پی آر شما محاسبه می شود و شما پی آر خود را حفظ می کنید
برای محاسبه مدت حضور شما در کانادا، طبق قانون شما باید به مدت ۳سال کامل طی ۵ سال گذشته قبل از ارسال درخواست شهروندی تان در کانادا حضور داشته باشید

تبدیل شدن به یک شهروند

اگر در این آزمون قبول شوید و مشخص شود که همه پیش نیازهای لازم را برای شهروندی دارید، از شما برای شرکت در مراسم شهروندی دعوت بعمل خواهد آمد
در مراسم شهروندی، شما به خانواده کانادا پذیرفته شده و حقوق و مسئولیت های شهروندی کانادا را می پذیرید. قاضی شهروندی معمولا ریاست این مراسم را برعهده داشته و مراسم سوگند را اجرا می کند.

به محض اینکه در مراسم شرکت کرده و سوگند شهروندی را ادا نمودید ، شهروند کانادایی محسوب خواهید شد و می توانید گواهی شهروندی خود را دریافت کنید .

همچنین برگه یادبود مراسم را نیز خواهید کرد که تاریخ کانادایی شدن شما را نشان می دهد.

پرسش و پاسخ :

  چه افرادی برای ویزای کانادا نیاز به انگشت نگاری ندارند؟

افراد کمتر از ۱۴ سال و بالای ۸۰ سال ، مسافرانی که ویزای مهاجرتی دارند، افراد مقیم کانادا، افراد دارای پاسپورت کانادایی، دیپلماتها و افرادی که در سازمان دولتی کارمیکنند نیاز به انگشت نگاری ندارند.

 

چه زمانی برای انگشت نگاری کانادا باید اقدام کرد؟

پس از ثبت نام ویزای کانادا، یک ماه فرصت دارید تا برای انگشت نگاری به محل مورد نظر آنکارا، استانبول، دبی و … مراجعه کنید

  جواب ویزای کانادا بعد از چه مدتی اعلام میشود ؟

سفارت کانادا ۱ الی ۳ ماه زمان می برد تا به درخواست  شما پاسخ دهد. تا زمانی که انگشت نگاری انجام نشود، ثبت نام وقت سفارت کانادا تکمیل نمی شود و درخواست مورد بررسی قرار نمیگیرد.

 

جهت ثبت نام ویزای کانادا  با شرکت خدمات مسافرتی جزیره سفر ایرانیان و با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید

۴۴۲۵۳۷۰۸ – ۴۴۲۵۵۴۰۹ – ۴۴۲۵۵۳۹۹  (۰۲۱)