درخواست صدور ویزا برای انگلیس

فرم درخواست ویزای انگلیس را به دقت و در کمال صداقت تکمیل کند و مراحل انجام این کار به شرح زیر است: در صورت تمایل تمام مراحل کار اقدام ویزای انگلیس را به تیم جزیره سفر بسپارید.

  • ورود به سایت رسمی سفارت انگلیس و ایجاد حساب کاربری
  • انتخاب نوع ویزایی که قصد اخذ آن را دارید
  • تکمیل فرم درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین
  • تعیین وقت سفارت انگلیس در تهران، امارات یا ترکیه
  • پرداخت هزینه درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین
  • حضور در سفارت انتخاب شده در روز و تاریخ تعیین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری

مهم: درخواست صدور ویزا برای انگلیس به صورت آنلاین انجام می ‌شود نه آفلاین؛ برای این کار فرد متقاضی باید وارد سایت رسمی سفارت انگلیس شده و نسبت به ایجاد حساب کاربری در سایت اقدام کند. در صورت تمایل تمام مراحل کار اقدام ویزای انگلیس را به تیم جزیره سفر بسپارید.

وقت سفارت انگلیس و ارائه مدارک و انگشت نگاری

برای وقت سفارت و ارائه مدارک و انگشت نگاری شما می ‌توانید این کار را در سفارت انگلیس مستقر در کشورهای ایران، ترکیه و امارات (شهرهای تهران، دبی، ابوطبی، آنکارا و استانبول) انجام دهید؛ نکته دیگر اینکه فرم درخواست ویزای انگلیس که به صورت آنلاین تکمیل می ‌شود به زبان انگلیسی بوده و به همین خاطر باید نهایت دقت و وسواس را در زمان تکمیل آن به خرج دهید تا مغایرتی با مدارکی که ارائه می‌دهید به وجود نیاید.

با انواع ویزای انگلیس برای اخذ اقامت این کشور که آشنا شدید. شما می توانید در صورت تمایل تمام مراحل کار اقدام ویزای انگلیس را به ما بسپارید.

آژانس جزیره سفر ایرانیان به شما کمک می کند تا به راحتی فرم خود را تکمیل و حتی تا بلیط، تور، و هتل ارزان را خریداری کنید. بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو اینترنتی (آفلاین) و خرید ارزان بلیط هواپیما چارتری و یا سیستمی از تمامی ایرلاین ها را با جزیره سفر ایرانیان تجربه کنید.

ارتباط واتس آپی با جزیره سفر:۰۹۳۸۹۳۰۹۸۶۱

شرکت خدمات مسافرتی جزیره سفر ایرانیان

 دارای مجوز بند الف و ب – با سالها تجربه در زمینه برنامه ریزی و اجرای تورهای ایرانگردی و جهانگردی این افتخار را دارد جهت جلب رضایت مشتریان، خدمات منحصر به فرد متناسب با نیاز مشتری با مناسب ترین نرخ به شما بزرگواران ارائه نماید.