طبق قوانین جدید دولت امارات متحد عربی و جهت جلوگری شیوع کرونا خدمات ترانسفر فرودگاهی ممنوع بوده و مسافرین جهت رفتن به هتل از تاکسی فرودگاه استفاده نمایند.

مدارک لازم جهت سفر به دبی امارت متحد عبی؛ اسکن پاسورت – کارت ملی – شناسنامه و یک قطعه عکس پرسنلی. جواب منفی تست کرونا توسط آزمایشگاه های معتبر اعلام شده توسط ایرلاین به زبان انگلیسی و مهر رسمی آزمایشگاه ضروری است.

<

>

مسافرین طبق قوانین کشورها در شرایط فعلی اگر مقامات ورودی و خروجی مرزها و یا شرایط ناگهانی کشور مقصد مسافران را ملزم به انجام تست مجدد کرونا نماید می بایست تاریخ قوانین بوده و هزینه های مربوط به آن را به هر میزان شخصا پرداخت نمایند.

در مورد برنامه تور؛ توع ایرلاین، هتل و تاریخ سفر بنا به درخواست مسافرین قابل تغییر می باشد و نرخ اعلام می گردد. معمولا پکیج سفر دبی که مشاهده می شود تنها بخش از هتل های دبی می باشد. در صورت درخواست هتل های دیگر نرخ اعلام می گردد.

به خاطر داشته باشید نرخ پرواز و هتل متغیر می باشد.

###

آژانس جزیره سفر ایرانیان به شما کمک می کند تا به راحتی بلیط | تور| هتل را خریداری کنید. بهترین قیمت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو اینترنتی (آفلاین) و خرید ارزان بلیط هواپیما چارتری و یا سیستمی از تمامی ایرلاین ها را با جزیره سفر ایرانیان تجربه کنید.

آدرس : تهران – خیابان ستارخان – بعد از فلکه اول صادقیه – بعد از چهار راه اسدی – ساختمان مروارید – طبقه ۳ – واحد ۳۱
همراه: ۰۹۳۸۳۸۹۲۷۸۴ | تلفن: ۴۴۲۵۵۳۹۹ – ۴۴۲۵۵۴۰۹ – ۴۴۲۵۳۷۰۸