ماه آبان تا اوخر اردیبهشت بهترین زمان سفر به فیلیپین می باشد

فصل بارانی فیلیپین از اوخر خرداد ماه تا اوخر شهریور ماه می باشد. ممکن است بعضی از شهرها، باران همراه با طوفان و سیل در حالی که شهرهای دیگر هوا گرم و آفتابی همراه با رطوبت بالا باشد. جزایری مانند بوراکای، ال نیدو، کرون, پوئرتو گالرا و دیگر جزایر شاهد باران و سیل باشیم در حالی که خیلی سریع باران بند می آید. وقتی میگوییم فصل بارانی به معنی این نیست که هرروز و یا بیست و چهار ساعت باران بباره ماه خرداد فصل شروع مدرسه در فیلیپین می باشد.

باران بخشی از زندگی عادی فیلیپنی ها به حساب می آید. باران به صورت لحظه ای میبارد و به همین دلیل اگر دیده باشید فیلیپینی ها زن و مرد، بچه یا بزرگسال، دستمال پارچه ای و چتر همیشه همراه خود دارند. علاوه بر این و حقیقتا فیلیپین در طول سال مناسب برای سفر تفریحی و کاری می باشد.

سفر در این فصل نسبت به فصل و ماه های شلوع ارزان تر است. در این فصل که میگن فصل بارانی پیشنهاد می کنم به جزایر زیبای فیلیپین سفر کنید هتل ها و پرواز ها راحت جا میده و از شلوغی و تردد زیاد توریست های جهان و محلی نجات پیدا می کنید و ممکنه بعضی از جزیره ها فقط اختصاصا برای شما باشد، البته این بستگی به نوع سفری که شما از جزیره سفر ایرانیان تهیه و خریداری کردین متفاوت است.

در نتیجه باران مانع رفتن به تعطیلات نیست و حتی ممکنه باران بخشی از سفر شما باشد ولی در مقایسه با ایام شلوغ مانند عید نوروز و تعطیلات ایران، بدون استرس که پرواز و هتل جا بدهد یا نه، یا اینکه سفارت فیلیپین شلوغ باشد و استرس ویزا داشته باشید که آیا به شما ویزا بدهند یا خیر میتوانید در این فصل به راحتی و با قیمت مناسبتر سفر کنید.

ضمنا شرکت گردشگری جزیره سفر ایرانیان در صورت تمایل گردشگران، بازدیدکنندگان و حتی دانشجویان ویزای توریستی  یا تحصیلی فیلیپین خود را  می تواند اقدام می کند. جهت اطلاعات بیشتر به شماره همراه ۰۹۱۲۸۴۰۹۸۷۷ آقای گانی تماس حاصل فرماید ایشان فیلیپینی و مسلط به زبان فارسی هستند و میتواند شما را برای سفر به فیلیپین راهنمایی کنند. منبع

مقاله: نوفار گانی